Serial „Beyond” w HBO3. Dwa sezony od razu w HBO GO

Pierwszy sezon serialu dla młodej widowni „Beyond” już jest dostępny w serwisie HBO. Produkcja przedstawia perypetie chłopaka, który po dwunastu latach budzi się ze śpiączki i uświadamia sobie, że posiada ponadnaturalne zdolności. Premiera w HBO3 została zaplanowana na 21 lutego. Tymczasem w HBO GO od 31 stycznia zaczną pojawiać się już nowe odcinki drugiego sezonu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO3

Holden Matthews (Burkely Duffield) budzi się po dwunastu latach ze śpiączki. Jest zdezorientowany. Zupełnie nie rozumie, co się z nim przez te lata działo. Szybko musi stać się dorosły, choć pamięta tylko, jak to jest być dzieckiem. Ponadto szybko sobie uświadamia, że posiada ponadnaturalne zdolności i doświadcza wspomnień, których nie potrafi wytłumaczyć. Tajemnicza kobieta o imieniu Willa ostrzega go, by nie ufał otaczającym go osobom. Po niespodziewanym ataku ze strony nieznajomego Holden postanawia dowiedzieć się, co się stało, kiedy był w śpiączce. Wygląda na to, że rzeczywiście grozi mu niebezpieczeństwo.

„Beyond” to dynamiczny serial przygodowy dla nastolatków. W głównych rolach występują Burkely Duffield („Warcraft: Początek”), Jonathan Whitesell („The Hollow”) oraz Romy Rosemont („Avengers”). Twórcą produkcji nominowanej do nagrody Saturna w kategorii najlepszy serial fantasy jest Adam Nussdorf (serial „Tron: Rebelia”).

Cały dziesięcioodcinkowy pierwszy sezon produkcji „Beyond” jest już dostępny w serwisie HBO GO. Premiera telewizyjna odbędzie się 21 lutego w HBO3 o godz. 21.00. Od 31 stycznia nowe odcinki drugiego sezonu będą się pojawiały w HBO GO. Od razu w serwisie będzie można obejrzeć dwa odcinki.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *