Serial docu crime „Komisariat” latem 2017 w TVP1

Już od poniedziałku 12 czerwca o godzinie 17:30 TVP1 emitować będzie nowy serial docu crime „Komisariat”. W rolę komisarzy stołecznej policji wcielą się Sebastian Wątroba i Anna Dzierża. Zagadkowe sprawy, zuchwałe kradzieże i emocjonujące pościgi czekają latem na widzów Jedynki.

Sprawdź godziny emisji serialu „Komisariat” w PROGRAMIE TV

W maju Telewizja Polska pokazała cztery pilotażowe odcinki serialu, które spotkały się z pozytywną reakcją widzów. Latem, od poniedziałku do czwartku, Jedynka wyemituje premierowo całą serię – 36 odcinków.

W rolę komisarza Krzysztofa Maja wcieli się Sebastian Wątroba, komisarz Anetę Polakowską zagra Anna Dzierża, a komisarza Jakuba Zawilskiego – Konrad Marszałek. Każda historia inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami opisanymi w aktach policyjnych i sądowych. Widzowie poznają życie zawodowe i prywatne bohaterów „Komisariatu”. W pierwszej serii widzowie będą poznawać wątki z życia prywatnego stałych bohaterów. Sprawa chłopca szukającego matki, którą poprowadzi komisarz Maj, wywoła falę wspomnień i przyczyni się do ujawnienia jego największej tajemnicy – powodu długiej nieobecności w pracy…

Komisarz Polakowska zmierzy się między innymi z zagadkowym zniknięciem młodych, atrakcyjnych dziewczyn. W rozwiązaniu tej sprawy – jak też wszystkich innych – pomocna będzie szczegółowa analiza zebranych dowodów w laboratorium kryminalistycznym.

Serial „Komisariat” realizują Bracia Węgrzyn. Reżyserem jest Michał Węgrzyn. Scenariusz: Rafał Szamburski, Szymon Nowakowski i inni.

„Komisariat”

Emisja: poniedziałek-czwartek, od 13 czerwca, godzina 17:30

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *