Koncert Heidrika w radiowej Czwórce

W sobotę 10 czerwca w Czwórce zagra Heidrik. Muzyk będzie gościem 100. wydania audycji Patryka Grabowskiego i Mateusza Tomaszuka „Muzyczne Biuro Podróży”. Początek audycji jak zawsze po godzinie 18:00 na antenie Czwórki.

W najbliższą sobotę, 10 czerwca Patryk Grabowski i Mateusz Tomaszuk zaproszą słuchaczy Czwórki na setne wydanie „Muzycznego Biura Podróży”, prezentującej utwory pochodzące z całego świata. Wyjątkową, jubileuszową audycję uświetni koncert pochodzącego z Wysp Owczych Heidrika. Muzyk wystąpi w ramach swojej pierwszej trasy koncertowej po Polsce „Black Flower Tour”, promującej jego nadchodzący album „Funeral”. Płyta ukaże się na polskim rynku w październiku 2017 roku.

Krążek zawiera zbiór przepięknych, ulotnych utworów, pełnych charakterystycznego dla Wysp Owczych klimatu i równie typowego dla tego regionu świata liryzmu. Podczas koncertów w Polsce Heidrik zaprezentuje swój materiał wraz z niezwykle utalentowanymi muzykami młodego pokolenia: Michałem Szczęsnym (gitara), Pawłem Dudziakiem (piano) i Kamilem Zawiślakiem (piano).

Stacja zaprasza do wysłuchania koncertu na antenie i obejrzenia na stronie czworka.online oraz na Czwórkowym Facebooku w niedzielę 10 czerwca od godziny 18:00.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *