Serial „EJ w Nowym Jorku” o synie Magica Johnsona w E!

W piątek kanał E! rozpoczyna emisję nowego serialu „EJ w Nowym Jorku”, którego bohaterem jest gwiazda „Bogatych dzieciaków z Beverly Hills” – EJ Johnson, syn legendarnego koszykarza Magica Johnsona.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Po zrzuceniu 80 kg EJ, gwiazda show „Bogate dzieciaki z Beverly Hills”, zyskuje pewność siebie, która pozwala mu rozpocząć nowy rozdział w życiu i ruszyć na podbój Nowego Jorku. Jego niezwykły styl zwraca uwagę i nie pozostaje niezauważony przez osobistości świata mody. Misją bohatera jest zmiana stereotypów i postrzegania tego, co wolno, a czego nie powinno się robić i nosić.

Gotowy na nowe wyzwania, EJ pokaże widzom E! kulisy swojego niezwykłego życia – a będzie co śledzić! Bohater wraz z grupą przyjaciół: siostrą Elisą Johnson, Samarią Smith – córką LL Cool J’a oraz dziedziczką biznesu na rynku nieruchomości, Sanaz Panahi, zrobią wszystko, by zaistnieć w branży modowej. Nie zabraknie również licznych akcentów osobistych, z którymi bohaterowie show borykają się na co dzień. EJ zamieszka ze swoją szaloną i upartą siostrą, Elisą, z którą jednoczy go miłość do mody i sztuki. Rodzeństwo od dzieciństwa przyjaźni się z siostrami Lyric i Mayą McHenry, które stawiają pierwsze kroki w modelingu. Sanaz Panahi, nazywana przez EJ’a „perską księżniczką” zacieśni z nim przyjaźń po tym, jak dowie się, że spotykali się z tym samym facetem, a Kyle’owi Bryanowi dziwnym trafem zawsze podobają się wybrankowie EJ’a.

Serial został wyprodukowany przez ITV Entertainment przy współpracy z Leepson Bounds Entertainment. Producentami wykonawczymi show są Gennifer Gardiner, David Leepson, Eric Kranzler i Doron Ofir.

„EJ w Nowym Jorku”

Premiera: piątek, 8 lipca, godzina 20:00

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *