Margaret zaśpiewała piosenkę promującą „Atomówki”

Cartoon Network zaprosił Margaret do nagrania polskiej wersji utworu promującego nową serię „Atomówek”. Kreskówka wróciła na antenę stacji w kwietniu tego roku, a 25 lipca 2016 roku ruszają kolejne, premierowe odcinki pierwszego sezonu serialu. Z tej okazji na kanale YouTube Cartoon Network pojawiła się specjalna wersja teledysku do tytułowej piosenki z udziałem polskiej wokalistki.

Zupełnie nowym odcinkom serialu w wersji amerykańskiej towarzyszy żywiołowy utwór punkowego zespołu Tacocat – „Who’s got the power?” To muzyczna opowieść o sile, odwadze i walce ze złem, które są mottem przewodnim głównych bohaterek kreskówki: Bójki, Bajki oraz Brawurki. Specjalnie dla polskich widzów napisano polski tekst piosenki, a do zaśpiewania i nagrania utworu stacja zaprosiła polską gwiazdę muzyki pop, Margaret.

Nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie Margaret, która łączy w sobie wzorcowe cechy spod znaku Girl Power, powinna być głosem nowych Atomówek. Jest uosobieniem przebojowości, talentu i niesamowitego wdzięku. I dokładnie takie są główne bohaterki serialu: Bójka, Bajka i Brawurka – komentuje Barbara Izowska-Jędrych, PR& Marketing Manager z Turner Broadcasting System Poland, nadawcy stacji Cartoon Network.

Do polskiej piosenki przewodniej „Atomówek” Cartoon Network przygotował również teledysk.

Piosenki Margaret zajmują czołowe miejsca na polskich listach przebojów. Popularna wokalistka jest laureatką wielu prestiżowych nagród, jak: MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards, SuperJedynki. „Atomówki” to kolejne wyzwanie w jej karierze, po ubiegłorocznej premierze nastrojowego, jazzowego albumu „Just The Two Of Us” w duecie z Mattem Duskiem.

Premiera kolejnych, zupełnie nowych odcinków serialu o przygodach Bójki, Bajki i Brawurki 25 lipca o godzinie 17:55 na antenie Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *