„Bardzo rodzinne ranczo” w lipcu na kanale Nat Geo People

Rodzicielstwo to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. Wie o tym małżeństwo Bullochów, które przyjmuje pod swój dach dzieciaki i młodzież w potrzebie, wychowując jak swoje własne potomstwo. Ich losy zostaną ukazane w serii dokumentalnej „Bardzo rodzinne ranczo”, która już od środy, 13 lipca 2016 roku, zagości na antenie Nat Geo People.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Julie i Rusty Bulloch to niezwykła para, lubiąca zabawę i podejmująca się różnych zajęć, by związać koniec z końcem. Ona zajmuje się m.in. fotografią i organizacją atrakcji na przyjęcia dla dzieci, a on, oprócz bycia „złotą rączką”, trenuje lokalną drużynę futbolową. Łączą ich niezwykle wielkie serca oraz poczucie empatii w stosunku do potrzebującej, trudnej młodzieży. Mają dwójkę biologicznych dzieci, ale na swoje ranczo przyjmują tych, którzy znaleźli się w nieciekawej sytuacji życiowej… łącznie przez ich dom przewinęło się już 25 dzieciaków! Zapewniają im dach nad głową, wsparcie psychiczne i poczucie bezpieczeństwa, pomagając wyjść na prostą.

Dzięki Bullochom, dzieciaki mają możliwość skupić się na nauce oraz zasmakować życia w normalnej, kochającej rodzinie. Pomagają im w życiu, ale także, jak dobrzy rodzice, wymagają pomocy na ranczu. Poprzez swoje podejście, dają im motywację do zmiany życia na lepsze.

„Bardzo rodzinne ranczo”

Emisja: środa, od 13 lipca, godzina 22:00

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *