Serial „Elena z Avaloru” w Disney Channel

Elena jest liderką – odważnie i z wdziękiem walczy o dobro Avaloru. Do tego śpiewa głosem Natalii Kukulskiej. „Nasz czas” to pierwsza z piosenek do nowego serialu animowanego. Premiera „Eleny z Avaloru” odbędzie się 29 października 2016 roku o godzinie 10:30 na kanale Disney Channel.

W serialu usłyszymy muzykę, która przypadnie do gustu całej rodzinie. Wykorzystano w nim wiele stylów muzyki latynoskiej, w tym mariachi, latin pop, salsa, banda i chilijski hiphop. Jeden z utworów w polskiej wersji językowej wykonała Natalia Kukulska.

Akcja serialu „Elena z Avaloru” rozgrywa się w zaczarowanym, bajkowym królestwie. Opowiada on o przygodach księżniczki Eleny, która po latach spędzonych w niewoli - została zaklęta w magicznym amulecie przez złą czarodziejkę Shuriki – powraca do Avaloru. Obecnie rządzi Avalorem jako księżniczka, ale gdy osiągnie pełnoletniość, zostanie królową. W wypełnianiu obowiązków pomagają jej siostra Isabel, dziadkowie Francisco i Luisa, młody adept magii Mateo, trzy skrzydlate zaczarowane stwory i Zuzo, megapozytywny duch o postaci lisa.

Młoda władczyni stara się postępować odważnie, empatycznie i godnie. Z czasem młoda księżniczka dostrzega, że nowa rola wymaga od niej roztropności i wytrwałości, będących cechami prawdziwie wielkich władców. W serialu przewijać się będą wątki sensacyjne i przygodowe, a także magia, fantastyka i mitologia. Dziewczyna dumnie kontynuuje dziedzictwo swoich przodków, hołdując silnym przekonaniom i czując odpowiedzialność wobec swojej rodziny oraz ludu Avaloru.

Premiera serialu „Elena z Avaloru” już 29 października o godzinie 10:30 na kanale Disney Channel.

Źródło: Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *