Czwórka z akcją „Podaj łapę Czwórce”

W sobotę, 22 października 2016 roku w godzinach 10:00-16:00, w Fundacji Azylu pod Psim Aniołem w warszawskim Wawrze Czwórka organizuje wydarzenie pod hasłem „Podaj łapę Czwórce”. W ramach akcji dziennikarze stacji, słuchacze oraz przyjaciele radia i miłośnicy zwierząt odwiedzą wspólnie schronisko i zabiorą bezpańskie psy na spacer. Do akcji może przyłączyć się każdy, wystarczy przyjść do Azylu lub znaleźć schronisko w swojej okolicy i wybrać się z czworonogiem na przechadzkę.

25 października obchodzony jest Dzień Kundelka. Z tej okazji Czwórka w poprzedzającą ten dzień sobotę, 22 października, zaprasza na wydarzenie społeczno-edukacyjne w Fundacji Azylu pod Psim Aniołem w Warszawie. Podczas Czwórkowej akcji dziennikarze, biegacze i wszyscy miłośnicy zwierząt będą mieli okazję wybrać się na spacer w towarzystwie dowolnego psiaka. Skoro święto to muszą być oczywiście prezenty. Będzie wspaniale jeśli każdy uczestnik przyniesie na przykład jedno opakowanie karmy dla zwierząt.

Ponadto Czwórka szykuje specjalne audycje. Już 19 października w „Stacji Nauka” (godzina 12:00) słuchacze dowiedzą się m.in. jak powstają rasy psów, a w „Czacie Czwórki” (po godzinie 16:00) posłuchają o specjalnej platformie pomagającej znaleźć opiekuna dla zwierzaka w danej okolicy. W programie „Dajesz radę” 21 października o godzinie 14:00 dziennikarze sprawdzą, jak poradzić sobie z psem po adopcji. W sobotę, 22 października, w „Rozbieganych” (godzina 10:00) na antenie Czwórki mowa będzie o bieganiu z czworonogiem, a w „Pasjonautach” (godzina 11:00) gwiazdy kochające zwierzęta opowiedzą o swoich adoptowanych przyjaciołach.

„Podaj łapę Czwórce” – sobota, 22 października, godziny 10:00-16:00, Fundacja Azylu pod Psim Aniołem (ul. Kosodrzewiny 7/9 w Warszawie).

Akcję Czwórki wspierają uczniowie i nauczyciele z XXV LO im. Józefa Wybickiego w Warszawie.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *