Serial „Górscy ratownicy” w Romance TV

Już w czerwcu Romance TV rozpocznie emisję nowego serialu – „Górscy ratownicy”. Ogromne emocje, walka o ludzkie życie, miłosne perypetie, a wszystko to w niesamowitej scenerii austriackiej Styrii. Na premierowe odcinki stacja zaprasza od 4 czerwca, od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Nowy serial w Romance TV – „Górscy ratownicy”

Na kanale Romance TV robi się bardzo ciekawie! Akcja nowego serialu „Górscy ratownicy” rozgrywa się w malowniczej, górskiej okolicy, austriackiej gminy Ramsau am Dachstein. Jest to opowieść o odważnych ludziach, którzy ryzykują własnym życiem, by ratować innych. Oprócz dramatycznych akcji ratowniczych w serialu nie zabraknie także wątków miłosnych. „Górscy ratownicy” to kolejna propozycja od Romance TV dla fanów seriali o wartkiej akcji i dużej dawce emocji. W każdym odcinku zobaczymy kolejny wypadek i heroiczną walkę ekipy ratowników o zdrowie i życie poszkodowanych.

Co czeka widzów w premierowym odcinku?

Uprawiający wspinaczkę ekstremalną Andreas Marthaler zjawia się po trzech latach nieobecności
w swojej rodzinnej miejscowości w Styrii. Będzie świadkiem na ślubie swojego najlepszego przyjaciela, Stefana Hofera, szefa tamtejszego górskiego pogotowia ratowniczego i jego przyszłej żony, Emilie. Para posiada już dwoje dzieci. To mają być ostatnie dni Andreasa w jego dawnej ojczyźnie, ponieważ mężczyzna ma ambitne plany. Razem ze swoją dziewczyną, Sarą, chcą otworzyć szkołę wspinaczki przy Wielkim Kanionie. Dochodzi jednak do nieszczęśliwego wypadku i wszystko toczy się inaczej, niż zostało zaplanowane…

Na serial „Górscy ratownicy” Romance TV zaprasza od 4 czerwca od poniedziałku do piątku, o godz. 21:00.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *