Polska premiera 3. sezonu „Krainy bezprawia” na AMC

Postapokaliptyczny serial sztuk walki „Kraina bezprawia” (ang. „Into the Badlands”) powróci z 3. sezonem w poniedziałek 18 czerwca o 22:00, wyłącznie na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o tej samej porze.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AMC

W 3. sezonie Sunny (Daniel Wu, „Tomb Rider”), który żyje w ukryciu, będzie starał się zapewnić byt swojemu nowonarodzonemu synowi, Henry’emu, osieroconemu przez matkę – Veil. Dopiero gdy Henry zapada na tajemniczą chorobę, Sunny postanawia połączyć siły z Bajie’im (Nick Frost, „Wysyp żywych trupów”) i powrócić do Krainy bezprawia, gdzie Wdowa (Emily Beecham, „Daphne”) i baronowa Chau (Eleanor Matsuura, „Wonder Woman”) dalej zmagają się ze sobą w przedłużającej się wojnie, która zdestabilizowała cały region. Wdowa, która nie może już liczyć ani na pomoc Tildy (Ally Ioannides, „Parenthood”), ani Walda (Stephen Lang, „Avatar”), musi połączyć siły z Lydią (Orla Brady, „Fringe: Na granicy światów”) i Nathanielem Moonem (Sherman Augustus, „Westworld”), niegdysiejszym Regentem, który wskutek starcia z Sunnym oraz Bajie’im stracił rękę w 2. sezonie. Dopiero kiedy tajemniczy przywódca Nomadów, znany jako Pilgrim (Babou Ceesay, „Guerilla”), przybędzie do Krainy bezprawia z misją przywrócenia potęgi Azry oraz zaprowadzenia nowej ery pokoju, dawni wrogowie będą musieli zawrzeć przymierze, by uchronić się przed zagrożeniem.

W obsadzie zobaczymy także Aramisa Knighta („Gra Endera”) wcielającego się w postać M.K., Lorraine Toussaint („Orange is the New Black”) w roli Cressidy, Ellę-Rae Smith („Klika”) jako Nix, Lewisa Tana („Iron Fist”) w roli Gaiusa, a w postać Castora wcieli się Dean-Charles Chapman („Gra o Tron”).

„Kraina bezprawia” to serial produkcji AMC Studios. Producentami wykonawczymi, scenarzystami oraz twórcami serialu są Alfred Gough i Miles Millar („Smallville”) oraz mający na swoim koncie nominacje do Oscara producenci Stacey Sher („Django”) i Michael Shamberg („Contagion: Epidemia strachu”) a także David Dobkin („Sędzia”), Stephen Fung („Tai Chi Zero”), Michael Taylor („Szpiedzy z Waszyngtonu”) oraz Daniel Wu.

Premiera 3. sezonu „Krainy bezprawia” wyłącznie na kanale AMC, w poniedziałek 18 czerwca o 22:00.

Źródło: AMC Networks International

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *