Program „Czas na taniec” w teleTOON+

teleTOON+ zaprasza wszystkich fanów muzyki i tańca do oglądania nowego, autorskiego formatu stacji pt. „Czas na taniec”. Program spełnia dziecięce marzenia o zaprezentowaniu własnej choreografii w telewizji na oczach setek tysięcy widzów. By spróbować szczęścia, wystarczy wziąć udział w konkursie na stronie czasnataniec.teletoonplus.pl.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału teleTOON+

Nowy program „Czas na taniec” to idealna propozycja dla fanów muzyki i tańca. W każdym odcinku drużyna składająca się z trzech nastolatek wykona nowoczesny układ taneczny do jednego ze znanych utworów, m.in. Margaret, Maroon 5 czy Drake’a. Każdy odcinek to inny muzyczny hit i zupełnie nowa choreografia. Widzowie, naśladując kroki tancerek, będą mogli nauczyć się układów tanecznych nie wychodząc z domu. Na zakończenie każdego odcinka zostaną pokazane nagrania z choreografiami widzów teleTOON+.

Od poniedziałku, 28 maja na stronie czasnataniec.teletoonplus.pl dzieci mogą dodawać filmiki z układami tanecznymi własnego autorstwa. Spośród nagrań, które zdobędą najwięcej głosów internautów, jury wybierze te, które zostaną zaprezentowane w programie „Czas na taniec”. To niepowtarzalna szansa dla młodych tancerzy, żeby pochwalić się swoimi umiejętnościami na antenie teleTOON+ przed szeroką widownią.

Program „Czas na taniec” zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu oraz nauki ruchów i sekwencji tanecznych. Premierowe odcinki będzie można zobaczyć już od poniedziałku, 25 czerwca na antenie teleTOON+.

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *