Serial „Graves” z Nickiem Nolte w HBO3 i HBO GO

„Graves” to serial komediowy ze znakomitym Nickiem Nolte w roli emerytowanego prezydenta Stanów Zjednoczonych, który za wszelką cenę chce wrócić na scenę polityczną. Cały sezon jest już dostępny w serwisie internetowym HBO GO, a w HBO3 będzie pojawiał się w piątki o godzinie 22:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO

„Graves” to niecodzienny serial komediowy, który świetnie wstrzelił się w aktualną sytuację polityczną w USA. Jego głównym bohaterem jest emerytowany amerykański prezydent, który dopiero po latach zaczyna dostrzegać negatywne skutki swoich rządów. Będzie próbował naprawić błędy, których dopuścił się jako lider wolnego świata. W tytułowego Gravesa wciela się kapitalny Nick Nolte („Książę przypływów”), nominowany za tę rolę do Złotego Globu. W obsadzie produkcji znaleźli się również: laureatka Złotego Globu Sela Ward (serial „Once and Again”), Skylar Astin („Pitch Perfect 2”), Heléne Yorke (serial „Masters of Sex”) oraz Chris Lowell („Służące”). Twórcą obrazu jest Joshua Michael Stern, znany z reżyserii filmu pt. „Jobs” o legendarnym założycielu firmy Apple.

Wywodzący się z Partii Republikańskiej, były prezydent Stanów Zjednoczonych Richard Graves (Nick Nolte) obchodzi dwudziestą piątą rocznicę opuszczenia Białego Domu, w którym spędził aż dwie kadencje. Mężczyzna przeżywa kryzys egzystencjalny. Uświadamia sobie, że wiele decyzji jego administracji mogło mieć dla kraju bardzo negatywne skutki. Mimo sprzeciwu najbliższych – w tym żony Margaret (Sela Ward), która sama ma polityczne ambicje – Graves postanawia wrócić do życia publicznego i naprawić swoje błędy.

Pierwszy sezon nowego serialu „Graves” jest już dostępny w całości w serwisie internetowym HBO GO. Premierowe odcinki będą prezentowane również na antenie HBO3 od czerwca – co piątek o godzinie 22:00.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *