Długi weekend z 6. sezonem „Homeland” na FOX

Serialu „Homeland” nikomu przedstawiać nie trzeba. Od wielu lat gości na ekranach telewizorów na całym świecie, zdobywając nie tylko rzesze fanów, ale także ponad 30 najważniejszych nagród telewizyjnych, w tym: Złote Globy, Emmy, Satelity, AFI, czy Critic’s Choice. Dlatego FOX z myślą o wielbicielach produkcji przygotował trzydniowy maraton z najnowszym, szóstym sezonem serialu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

Carrie Mathison (Claire Danes) rozpracowywała siatki terrorystyczne w różnych zakątkach świata, m.in. w Afganistanie, czy Berlinie. Teraz przyszedł czas na Nowy Jork, gdzie rozgrywa się fabuła nowego sezonu. Wszystko zaczyna się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniego sezonu, a dokładniej od dnia wyboru nowego prezydenta USA w 2016 roku. Jednak w przeciwieństwie do rzeczywistości, w serialu prezydentem zostaje kobieta – Elizabeth Keane (Elizabeth Marvel, „House of Cards”). Carrie pracuje w fundacji pomagającej muzułmanom mieszkającym w Stanach Zjednoczonych, którzy są przesadnie inwigilowani przed amerykański rząd. Dodatkowo w jej życiu prywatnym po raz kolejny pojawia się Peter Quinn (Rupert Friend). Po dramatycznych wydarzeniach z poprzedniego sezonu, główna bohaterka ma wyrzuty sumienia, że jej przyjaciel stracił przez nią zdrowie. Dlatego postanawia zaopiekować się Peterem, który zamieszkuje w piwnicy jej domu. Jakie będą tego konsekwencje?

W nowym sezonie powracają także F. Murray Abraham w roli Dara Adala i Mandy Patinkin, czyli serialowy Saul Berenson.

Polityka, agencje rządowe, amerykańskie wojsko i kolejna, tym razem mocno polityczna intryga. Maraton szóstego sezonu „Homeland” będzie można oglądać na kanale FOX od czwartku 15 czerwca do soboty 17 czerwca codziennie od godziny 21:00 (po cztery odcinki).

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *