Serial „Hellfjord” w TTV

W czwartek, 26 maja 2016 roku, TTV rozpocznie emisję serialu kryminalnego „Hellfjord”. Będzie to fabularny debiut w TTV.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Salmander, policjant pełniący służbę w Oslo, „przypadkowo” zabija konia w centrum miasta na oczach wielotysięcznego tłumu. Za ten czyn zostaje zwolniony z policji i w ramach trzymiesięcznego wypowiedzenia, zesłany do Hellfjord, małej rybackiej osady, daleko na północy Norwegii. Salmander pracuje jednak sumiennie do końca i zaczyna węszyć w sennym miasteczku. Tajemnica, którą odkryje, wywróci życie mieszkańców Hellfjord do góry nogami.

Jesteśmy pionierem na polskim rynku telewizyjnym, który nie boi się sięgać np. po wyróżniające się ukraińskie i rosyjskie produkcje. Tym razem zdecydowaliśmy się na kolejny odważny krok i prezentujemy serial fabularny ze Skandynawii. Mam nadzieje, że już niedługo na hasło „czarna komedia z Norwegii”, widzowie będą mieli tylko jedno skojarzenie. W polskiej telewizji dawno nie było równie mocnego, czarnego i męskiego humoru. Poza kabaretami oczywiście, …żart – dodała Lidka Kazen, dyrektor programowa TTV.

TTV idąc tropem bohaterów serialu, zaprosiła do promocji swojej pierwszej fabularnej serii prowadzących: Przemka Kossakowskiego oraz Rafała Betlejewskiego.

„Hellfjord”

Premiera 1. i 2. odcinka: czwartek, 26 maja, godzina 22:00
Emisja: czwartek, godzina 22:30

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *