Dzień Matki w Romance TV

26 maja to wyjątkowy dzień, w którym wszystkim Mamom chcemy poświęcić jak najwięcej uwagi. Relaksujący, wspólny czas dla Mam i ich córek zapewni kanał Romance TV, który z okazji Dnia Matki przygotował cykl „Mama jest nie tylko dla mnie”. W ramach tego specjalnego wieczoru będzie można obejrzeć pięć filmów, w tym aż dwie premiery: „Gang Mam: Matka Chrzestna” oraz „Mama na patrolu”.

Do oglądania filmów na antenie Romance TV zachęca ambasadorka kanału, aktorka Aleksandra Woźniak.

Naturalnie o Mamach należy pamiętać na co dzień, ale 26 maja jest szczególną okazją, kiedy powinniśmy spędzić czas razem. Często szukamy wymyślnych sposobów, by sprawić naszym bliskim radość, a tymczasem do szczęścia nie trzeba wiele – wieczór przy kubku pysznej herbaty czy kawy i emocje przeżyte razem podczas domowego filmowego seansu będą fantastycznym prezentem – mówi Aleksandra Woźniak.

Dzień Matki, na antenie Romance TV, otworzy o godzinie 18:05 film „Gang mam” opowiadający historię Conny, która dowiaduje się, że jej mąż postanowił zostawić rodzinę. Kobieta musi się odnaleźć w nowej i niełatwej rzeczywistości… O tym jak potoczą się jej losy przekonają się widzowie kolejnej części filmu „Gang mam: Matka Chrzestna”, którego premierowa emisja rozpocznie się o godzinie 21:00. Conny przejdzie wielką przemianę i ponownie się zakocha. Jak na to zareagują jej dzieci i „były” mąż? Jak poradzą sobie z nową wersją Conny, która potrafi mówić „nie” i przeżywa miłosne uniesienia z ojcem przyjaciela jej syna?

Kolejna premiera zagości na ekranach o godzinie 22:55. „Mama na patrolu” to perypetie Mii, perfekcyjnej mamy, która pewnego dnia musi połączyć domowe obowiązki z nowym zadaniem – rolą policjantki. Wszystko przez to, że wpada na trop włamywaczy grasujących na jej spokojnym osiedlu.

Dla nocnych marków Romance TV przygotował historię „Lilly Schönauer: Figle losu”. Film obejrzeć będzie można o godzinie 00:50. To opowieść o Jenny, kobiecie sukcesu, której świat pewnego dnia obraca się o 180 stopni. Dowiaduje się, że będzie musiała pracować ze swoim byłym chłopakiem. A do tego jest w ciąży!

Ostatnim hitem wieczornego seansu dla mam i córek będzie „Wszystko w rękach dzieci”. Tytuł filmu jest dosłowny. Rodzice postanawiają na miesiąc powierzyć władzę i finanse w domu swoim pociechom. Co z tego wyniknie? Z jakimi kataklizmami będą musieli się zmierzyć? Jak 14-letnia córka i 10-letni syn wywiążą się ze swoich dorosłych obowiązków?

„Gang mam”
Emisja: czwartek, 26 maja, godzina 18:05

„Gang mam: Matka chrzestna”
Premiera: czwartek, 26 maja, godzina 21:00

„Mama na patrolu”
Premiera: czwartek, 26 maja, godzina 22:55

„Lilly Schönauer: Figle losu”
Emisja: piątek, 27 maja, godzina 00:50

„Wszystko w rękach dzieci”
Emisja: piątek, 27 maja, godzina 02:35

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *