Serial „Jedenastka” w Disney XD

„Jedenastka” to serial o sportowych przygotowaniach i osiągnięciach – piłka nożna spotyka się tu z chęcią osiągania osobistych celów. Historia koncentruje się na 16-letnim Gabo Moretim, który mieszka ze swoją babcią Amelią w malowniczym miasteczku Álamo Seco. Premiera serialu w Disney XD już 15 maja o godzinie 14:10.

Sprawdź godziny emisji serialu „Jedenastka” w PROGRAMIE TV

Największą pasją Gabo jest piłka nożna. Jego wyróżniające się umiejętności piłkarskie dostrzegł Francisco – trener prestiżowej szkoły średniej o profilu sportowym. Francisco zaproponował Gabo stypendium w swojej szkole i możliwość dołączenia do drużyny piłkarskiej Złote Jastrzębie. Nastolatek zaczyna swoją życiową przygodę od przelotu do Buenos Aires, gdzie będzie mieszkał w szkolnym internacie. Gabo marzy o tym, żeby stać się świetnym piłkarzem, a zarazem bardzo mało wie o historii i sekretach własnej rodziny, które odkryje dzięki podróży do Argentyny.

Instytut Sportu i Atletyki to bardzo wymagająca instytucja edukacyjna, ponieważ za cel stawia sobie osiąganie przez uczniów najlepszych wyników, zarówno w nauce, jak i sporcie. Szkoła utrzymuje najwyższe standardy w badaniach sportowych technologii, co pozwala na opracowanie specjalnych programów nauczania i umożliwia wzmocnienie kariery sportowej każdego ucznia.

Z biegiem czasu Gabo nabędzie odpowiednie narzędzia, które pozwolą mu zostać prawdziwym liderem swojego zespołu. Nastolatek doświadczy zwycięstw i porażek, a także bólu, spowodowanego przez odkrycie prawdy o historii swojej rodziny.

Piłka nożna, miłość do sportu, siła woli, dążenie do pójścia naprzód to najważniejsze elementy, które ukształtują wzrost jedenastu chłopców z drużyny. Bez wątpienia młodzi zawodnicy będą musieli stworzyć zgrany zespół, aby zrealizować swoje marzenia.

„Jedenastka”

Premiera: poniedziałek, 15 maja, godzina 14:10
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 14:10

Źródło: The Walt Disney Company

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *