3 listopada 2016 roku Romance TV zainaugurował emisję serialu „Kochanki” z Sarah Parish w roli głównej. Serial będzie emitowany w każdy czwartek o godzinie 22:55.

Serial produkcji BBC „Kochanki” opowiada historię Katie, Trudi, Jessica i Siobhan – czterech silnych przyjaciółek, które dzielą się nie tylko opowieściami o swoich facetach, tajemnicami, obawami i kłopotami, lecz starają się zawsze wzajemnie wspierać. Wciąż zakochują się w nieodpowiednich mężczyznach lub w nieodpowiednim czasie. Najsmutniejszy jest los Trudi, która po śmierci męża samotnie wychowuje dzieci. Natomiast lekarka Katie, wplątuje się w gorący romans ze swoim pacjentem, a Jessica flirtuje z kolegą z pracy. Wydaje się, że tylko jedna z nich, Siobhan, wiedzie przykładne i szczęśliwe życie u boku swojego męża.

Dla fanów seriali kostiumowych Romance TV przygotował propozycję. W listopadzie kanał pokaże kolejną produkcję BBC opowiadającą historię pierwszego domu towarowego w Wielkiej Brytanii. Premiera „Wszystko dla Pań” już w niedzielę, 27 listopada o godzinie 19:55, w Romance TV.

Źródło: Romance TV