Serial komediowy „Barry” w HBO i HBO GO

Premiera serialowej czarnej komedii HBO o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie odkrywa w sobie pasję aktorską odbędzie się 26 marca na antenie HBO i w HBO GO. W roli głównej jeden z pomysłodawców produkcji – Bill Hader, komik i aktor znany publiczności między innymi z filmu „Wykolejona”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO

„Barry” to pełen czarnego humoru, ośmioodcinkowy serial komediowy produkcji HBO o poczynaniach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie i wbrew swoim mocodawcom rozpoczyna przygodę z aktorstwem. Pogodzenie nowego i starego świata okazuje się jednak nie być dla niego takie proste.

Barry (Bill Hader) jest w depresji, czuje się samotny i całkowicie wypalony. Na życie zarabia jako płatny zabójca z dolnej półki, co nie poprawia jego sytuacji. Nie ma ochoty na kolejne zlecenie, ale zgadza się na realizację nowej roboty w Los Angeles, gdzie ma „zająć się” młodym, aspirującym aktorem. Podążając za swoim celem, mężczyzna trafia na spotkanie lokalnej grupy teatralnej. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że w ich towarzystwie czuje się dobrze i nabiera przekonania, że chciałby zerwać ze starym życiem. Pozostaje tylko jeden problem – jak to zrobić?

Pomysłodawcami tej nietuzinkowej produkcji są pięciokrotnie nominowany do nagrody Emmy Alec Berg (serial HBO „Dolina Krzemowa”) oraz Bill Hader („Wykolejona”). Ten ostatni wciela się również popisowo w postać głównego bohatera. Obok niego w obsadzie znaleźli się: laureat dwóch Złotych Globów Henry Winkler („Krzyk”) – jako nauczyciel aktorstwa, który bierze Barrego pod swoje skrzydła, Stephen Root („To nie jest kraj dla starych ludzi”) grający pośrednika i doradcę tytułowego bohatera, który staje przed wizją utraty swojego głównego źródła dochodu, Sarah Goldberg („Mroczny Rycerz powstaje”) – studentka aktorstwa oraz Glenn Fleshler („Blue Jasmine”) – jeden z mocodawców.

Premiera pierwszego odcinka serialu „Barry” odbędzie się na antenie HBO dzień po amerykańskiej premierze, czyli 26 marca o godz. 21:40. Od rana, 26 marca produkcja będzie dostępna w serwisie HBO GO. Z premierami następnych odcinków Barrego widzowie będą mogli zapoznawać się w każdy kolejny poniedziałek.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *