Serial komediowy „Nokaut” w Czwórce

5 marca Czwórka rozpocznie emisję nowego serialu komediowego „Nokaut”, opowiadającego o perypetiach pracowników firmy telemarketingowej i ich klientów, który będzie można oglądać we wtorki o godz. 21:00.

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

W każdym odcinku humorystyczne scenki z życia biurowego przeplatane będą barwnymi, pełnymi emocji historiami ich klientów, rozgrywającymi się równolegle i w retrospekcjach.

Codziennym wyzwaniom zawodowym telemarketerów towarzyszyć będą biurowe i towarzyskie intrygi oraz niekończący się remont, którego wykonawcy to dwaj opieszali fachowcy, grani przez Roberta Motykę z kabaretu Paranienormalni i również związanego z tą formacją aktora filmowego, telewizyjnego i teatralnego – Bogusława Kudłka, znanego m.in. z hitu Czwórki „Policjantki i Policjanci”.

W rolach pracowników firmy Promo Bonus wystąpią: Agata Skórska, Daria Brudnias, Kamila Boruta, Aleksander Janiszewski i Konrad Marszałek.
Reżyserem „Nokautu” jest Łukasz Tunikowski a autorem scenariusza – Krzysztof Kubik. Serial produkuje dla Czwórki firma TFP.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *