Serial „Królikula” na antenie Boomerang

Do gromadki znanych i lubianych bohaterów stacji Boomeranga dołącza zupełnie nowa, wyjątkowo barwna postać – Królikula. Perypetie tytułowego bohatera, żywiącego się sokiem z warzyw królika-wampira, widzowie będą mogli śledzić od 23 maja 2016 roku.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

W pierwszym odcinku „Królikuli” trzynastoletnia Mina przeprowadza się wraz z rodziną do nowego, odziedziczonego po ciotce domu w Nowym Orleanie. Dziewczynka znajduje na strychu tajemniczy pokój, w którym czeka na nią mały, słodki i puchaty króliczek. Nieświadoma jego nadprzyrodzonych zdolności Mina natychmiast się w nim zakochuje i przedstawia swoim przyjaciołom – poczciwemu, choć niezbyt bystremu psu Haroldowi oraz strachliwemu i podejrzliwemu kotu Chesterowi. Od tej pory trójka zwierzaków razem zmaga się z całą masą paranormalnych zjawisk i stworów, które zdaje się przyciągać nowy lokator.

Tytułowy bohater – Królikula żywi się sokiem z warzyw. Każdy rodzaj soku daje mu inną supermoc. Te wyjątkowe zdolności przydają się w czasie rozmaitych przygód, jakie przeżywają bohaterowie. Obojętnie, czy w domu pojawia się akurat duch straszliwego aligatora, czy też nękająca Harolda wampiryczna pchła – Królikula jest zawsze w centrum całego zamieszania. Nowy serial stacji Boomerang jest oparty na bestsellerowej książce dla dzieci autorstwa Jamesa i Deborah’y Howe.

Premiera „Królikuli” 23 maja o godzinie 16:20 na kanale Boomeranga. Nowe odcinki serialu będę emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 16:20.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *