Serial „Lepsze życie” w HBO3

Pamela Adlon jako matka, która stara się spełniać swoje marzenia i zarabiać na życie jako aktorka w Los Angeles. Dwa sezony „Lepszego życia” są już dostępne w serwisie HBO GO. Premiera antenowa została zaplanowana na najbliższą sobotę, 23 grudnia o godz. 12.15 w HBO3.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO3

Pamela Adlon, znana z serialu „Californication”, wciela się w rolę Sam Fox, matki trzech córek – Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) oraz Duke (Olivia Edward). Próbuje swoich sił jako aktorka w Los Angeles i zajmuje się matką Phil (Celia Imrie), która mieszka po drugiej stronie ulicy. Mimo wielu obowiązków, Sam stara się też znaleźć od czasu do czasu chwilę dla siebie i dobrze się bawić.

„Lepsze życie” to pogodny, słodko-gorzki serial o pracującej matce z Miasta Aniołów. W roli głównej znakomicie odnajduje się Pamela Adlon („Californication”) nominowana za swoją kreację do nagrody Emmy. W pełnej ciepłego humoru produkcji znalazły się Mikey Madison (krótkometrażówka „Bound for Greatness”), Hannah Alligood („Papierowe miasta”), Olivia Edward (serial „Crazy Ex-Girlfriend”) oraz Celia Imrie („Hotel Marigold”).

„Serial Lepsze” życie będzie emitowany co sobotę po dwa odcinki w HBO3. W serwisie HBO GO dostępne są już dwa dziesięcioodcinkowe sezony.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *