Serial „Leśniczówka” w TVP1

Rozpoczęły się zdjęcia do nowej telenoweli Telewizji Polskiej „Leśniczówka” w reż. Macieja Żaka. W bohaterów serialu wcielą się m.in.: Marian Dziędziel, Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Krzysztof Globisz, Michał Czernecki, Anna Seniuk i Henryk Talar. Serial ma być emitowany na antenie TVP1.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Leśniczówka to nazwa osady. Miejsce, do którego po śmierci ukochanego dziadka Antoniego przenosi się rodzina Majewskich. Jest też sercem małego świata, w którym ludzie, choć nie zawsze się zgadzają się ze sobą, są dla siebie życzliwi. W którym ufają sobie, choć czasami się zawodzą. Życie w Leśniczówce to dobra szkoła uczuć i odskocznia od wielkomiejskiego zgiełku. W serialu, na tle pięknej przyrody, przeplata się historia z rzeczywistością – rodzinne tajemnice nawiązują m.in.do wyjątkowej historii Polski.

W telenoweli wystąpią m.in.: Marian Dziędziel, Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Julia Kostow, Agata Turkot, Przemysław Bluszcz, Krzysztof Globisz, Anna Seniuk, Krystyna Tkacz, Henryk Talar, Weronika Książkiewicz, Michał Czernecki.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *