Serial „M jak miłość” wciąż rekordowy i w HD

Nadawany od 2000 roku serial TVP2 „M jak miłość” cieszy się nadal ogromną popularnością. Telewizyjnym hitem września był jubileuszowy, 1000. odcinek, który 16 września zainteresował aż 7 milionów 168 tys. widzów (grupa 4+), co oznacza, że oglądało go 46% spośród wszystkich mających tego dnia włączony telewizor.

Na wrześniowej liście TOP 10 programów telewizyjnych o największej oglądalności znalazły się wszystkie odcinki „M jak miłość” (na pozycjach od 1 do 8). Średnia widownia kultowego serialu Dwójki wyniosła 6 mln 628 tys. osób, a średnie udziały 42,12%.

Od września 2013 roku „M jak miłość” realizowane jest w standardzie HD. – Decyzja ta wynikała z chęci podążania za oczekiwaniami widzów – mówi Łukasz Kłuskiewicz, kierownik Redakcji Filmu Fabularnego i Seriali TVP2. – Standard HD oznacza bowiem większą rozdzielczość, a tym samym bardziej wyraźny obraz, głębsze kolory i intensywniejsze kontrasty. Jesteśmy przekonani, że pozwoli on widzom czerpać jeszcze więcej satysfakcji z ich ulubionego serialu. –

Źródło: Telewizja Polska/Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *