Główne wydanie „Wydarzeń” ze wzrostem widowni

„Wydarzenia”, flagowy program informacyjny Polsatu, emitowany na 3 antenach jednocześnie, gromadził we wrześniu średnio 2,65 mln widzów. To wzrost w stosunku do września ubiegłego roku o 9%. Główne „Wydarzenia” znakomicie rozpoczęły także październik notując rekordowe udziały w grupie (16-49) i gromadząc 3,1 mln widzów. W czasie trwania wczorajszych „Wydarzeń” stacja Polsat była liderem rynku w obu grupach.

„Wydarzenia” we wrześniu zyskały w stosunku do września ubiegłego roku średnio 212 tysięcy widzów w każdym wydaniu programu, co oznacza wzrost widowni o 9%. Program we wrześniu na głównej antenie zgromadził średnio 2,46 mln widzów, co dało stacji po 21% udziałów w obu grupach – (16-49) i (4+). Na antenie Polsat News serwis gromadził przed telewizorami średnio 160 tysięcy oglądających, co przełożyło się na udziały na poziomie 1,04% w grupie komercyjnej oraz 1,38% w grupie wszystkich oglądających.

Co więcej październik dla „Wydarzeń” rozpoczął się znakomicie. Program zanotował rekordowy wynik oglądalności w grupie (16-49) – na 3 antenach „Wydarzenia” zdobyły 28,63% udziałów w rynku, tylko w Polsacie było to 28,3%. To najlepszy wynik w 2013 roku. W grupie (4+) program osiągnął 24,5% w Polsacie i 25,39% na trzech antenach. Wczorajsze „Wydarzenia” na trzech antenach jednocześnie oglądało 3,1 mln widzów. Takie wyniki „Wydarzeń” zagwarantowały stacji Polsat pozycję numer jeden w obu grupach w trakcie trwania programu!

„Wydarzenia” są flagowym programem Telewizji POLSAT i kanału informacyjnego Polsat News. Główne wydanie „Wydarzeń” o godzinie 18:50 prowadzą Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk, Magda Sakowska, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Maciej Stroiński. Wydanie popołudniowe (15:50) natomiast Agnieszka Gozdyra, Joanna Wrześniewska-Sieger, Klaudiusz Slezak i Maciej Stroiński.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *