Serial „Mad Dogs” w AXN

Pod koniec marca telewizja AXN zabierze widzów na urlop do egzotycznego Belize. Dla czterech bohaterów serialu „Mad Dogs” wycieczka do raju szybko zmieni się jednak w niebezpieczną wyprawę pełną lokalnych porachunków i intryg. Ich długoletnia przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, a każdy kolejny odcinek przyniesie nieoczekiwane, często surrealistyczne zwroty akcji. Premiera serialu „Mad Dogs” już w środę 30 marca 2016 roku w AXN.

„Mad Dogs” to amerykański serial akcji z elementami czarnej komedii. Bohaterami serialu są czterej czterdziestolatkowie: Cobi (Steve Zahn), Lex (Michael Imperioli), Gus (Romany Malco) i Joel (Ben Chaplin). Przyjaciele spotykają się w pięknej willi w egzotycznym Belize, by świętować wcześniejsze przejście na emeryturę ich starego znajomego, Milo (w tej roli Billy Zane, znany z filmu „Titanic”). Szybko okaże się, że to co miało być kilkudniowym wyjazdem wakacyjnym, już w pierwszym odcinku zamieni się w koszmar. Amerykanie będą mieli przeciwko sobie mafię, policję oraz tajne służby Belize. Bohaterowie szybko zdadzą sobie sprawę z tego, że aby przetrwać w zupełnie obcym dla siebie środowisku, będą musieli obdarzyć się zaufaniem.

Producentem wykonawczym serialu jest Chris Cole, odpowiedzialny w całości za scenariusz wcześniejszej brytyjskiej wersji „Mad Dogs”. Cole otrzymał za niego nagrodę Broadcasting Press Guild Award w kategorii „Best Multichannel Programme” i nominację do Telewizyjnej Nagrody BAFTA za najlepszy serial dramatyczny.

„Mad Dogs”

Premiera: środa, 30 marca, godzina 22:00
Emisja: środa, godzina 22:00

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *