Serial „Mike i Molly” z dubbingiem w TV Puls

Znany polski aktor Cezary Żak będzie podkładał głos w nagrodzonym statuetką Emmy Awards serialu komediowym „Mike i Molly”. To pierwsza w Polsce emisja tego serialu z dubbingiem. Dubbing przygotowano specjalnie dla Telewizji Puls. Emisja w TV Puls już od poniedziałku, 28 września 2015 roku.

Cezary Żak użyczy swojego głosu postaci Vince’a Moranto (Louis Mustillo), którego matka Molly próbuje zeswatać ze swoją córką, a z którym później sama zaczyna się spotykać. Vince to typ zabawnego, zażywnego, 50-letniego Włocha z brzuszkiem i łysiną.

Serial „Mike i Molly” to amerykański serial, który opowiada o sympatycznej parze z nadwagą. Puszysty Mike jest dobrodusznym policjantem, który pragnie schudnąć. W codziennych zmaganiach towarzyszy mu szczupły i przemądrzały policyjny partner Carl McMillan. Z kolei Molly to pulchna nauczycielka z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Mieszka z siostrą Victorią i matką Joyce, które w przeciwieństwie do Molly, nie mają problemów z tuszą, co nie ułatwia głównej bohaterce codziennej walki z kulinarnymi pokusami. Odkąd Mike i Molly poznali się na spotkaniu „Anonimowych Otyłych”, zapałali do siebie gorącym uczuciem!

W rolę Molly wciela się aktorka komediowa Melissa McCarthy (m.in. „Druhny” i „Gorący towar”), która została za tę rolę nagrodzona statuetką Emmy Awards.

„Mike i Molly”

Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *