Piątkowa, trzecia odsłona jesiennej edycji “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” przyciągnęła przed telewizory 3 mln 450 tys. widzów. Był to najchętniej oglądany odcinek tej edycji. Średnia widownia tanecznego show to ponad 3,2 mln widzów, oraz wysokie udziały 22,3% w grupie wszystkich badanych 4+. “Taniec z Gwiazdami” po 3 odcinkach tej edycji jest liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.

Największą widownią tej edycji może pochwalić się również “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, której sobotni odcinek oglądało 2 mln 250 tys. widzów. Podczas nadawania program był liderem pasma w obu grupach, osiągając wyniki na poziomie 22,3% SHR wśród wszystkich badanych 4+, i 20,8% SHR w grupie wiekowej 16-49.

Wciąż dobre wyniki oglądalności notuje “Nasz nowy dom”. Program, w którym Katarzyna Dowbor i jej ekipa remontuje najbardziej potrzebującym domy i mieszkania, obejrzało wczoraj 2,6 mln widzów – to najwyższy wynik pod względem widowni w tym sezonie. Przełożyło się to również na wysokie udziały 20,7% w grupie 4+, oraz 23,5% w grupie wiekowej 16-49, a także pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych.

Źródło: Telewizja POLSAT