Serial „MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA” tylko w CANAL+ online

Kolejna odważna produkcja najbardziej kontrowersyjnego polskiego reżysera. Tym razem twórca takich hitów jak „Botoks”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Kobiety mafii” czy „Bad Boy” odszedł od kina gangsterskiego i postanowił obnażyć pragnienia współczesnych kobiet.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

Najnowszy film Patryka Vegi to kolejny obraz, w którym reżyser na pierwszym planie stawia wyraziste postaci kobiece. Głównymi bohaterkami miniserialu MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA są trzy przyjaciółki borykające się z problemami współczesnego świata, również w sferze uczuciowej. Kaja to przebojowa, ambitna i bezkompromisowa dziennikarka, prowadząca bujne życie erotyczne. Nie stroni od przygodnego seksu i randek z aplikacji. Nie ma również oporów, by swoją seksualną otwartość wykorzystać w poszukiwaniu kolejnego chwytliwego tematu – tak na jej drodze pojawia się uwodziciel Johnny. Zupełnie inne życie wiedzie Olga – twarda pani prokurator, zagorzała feministka i matka. Jednak i w jej poukładanym świecie zaczyna dominować pożądanie, gdy na wieczorku poetyckim poznaje pewnego Egipcjanina. Z kolei Nora to odnosząca zawodowe sukcesy fotografka, która w sferze prywatnej nie ma już tyle szczęścia. Po poważnych problemach zdrowotnych Nora stara się odnaleźć ponownie swoją seksualność. Kiedy przed jej obiektyw trafia początkujący model wszystko zaczyna się zmieniać.

Życie bohaterek zaczyna odmieniać się w momencie, w którym pandemia zatrzymuje świat zmuszając ludzkość do zamknięcia w domach. Lockdown bezlitośnie obnaża kruchość międzyludzkich relacji.

Odważne sceny seksu, ostry język i stawianie czoła tematom tabu – to wszystko cechy charakterystyczne dla kina Patryka Vegi, które znalazły się w jego najnowszym obrazie. MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA pokazuje to, co zazwyczaj jest skrzętnie skrywane za drzwiami sypialni: fantazje, fetysze, uzależnienie od randkowych aplikacji, a także bolesną samotność. Reżyser porusza również kwestie rasizmu, religii czy szowinizmu.

MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA to gwiazdorska obsada. W rolach głównych wystąpiły Anna Mucha, Zofia Zborowska-Wrona i Małgorzata Rozenek-Majdan, dla które był to aktorski debiut. Na ekranie towarzyszą im: znany z dostępnego w CANAL+ online serialu WILK Sebastian Dela, Michał Czernecki, Dawid Czupryński, Weronika Lesiak oraz Wojciech Sikora.

Sprawdź godziny emisji serialu „MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA” w PROGRAMIE TV

Serial MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA już dostępny w całości w serwisie CANAL+ online. Premierowe odcinki na antenie CANAL+ PREMIUM w piątki po 23:00.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *