Serial „Najsłynniejsze ucieczki” w Czwórce

Pasjonujące historie najbardziej niesamowitych prób wydostania się zza krat w dokumentalnej produkcji „Najsłynniejsze ucieczki” od 18 czerwca będzie można oglądać na antenie Czwórki. Serial emitowany będzie w niedziele o godz. 8:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Najsłynniejsze ucieczki” w PROGRAMIE TV

Dramatyczne rekonstrukcje, dynamiczna narracja i najnowocześniejsze efekty specjalne, a także relacje samych więźniów i zbiegów, tworzą żywy i pełen barwnych szczegółów obraz wydarzeń, pozwalając poczuć dreszcz emocji, jakie towarzyszą niezwykle ryzykownym i uważanym za niewykonalne przedsięwzięciom.

Każdy odcinek poświęcony jest jednej z głośnych spraw – począwszy od misternego planu i trasy ucieczki aż po przebieg poszukiwań i pościgu za zbiegami – a każda z nich to dowód na to, jak niewyobrażalną inwencją i wytrwałością może się wykazać człowiek owładnięty pragnieniem wydostania się na wolność.

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

Gospodarzem cyklu jest Morgan Freeman, laureat Oscara i twórca wielu niezapomnianych kreacji aktorskich, m.in. Reda w filmie „Skazani na Shawshank”, opowiadającym o genialnym planie ucieczki, z którym równać się może niejedna z historii ukazanych w programie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *