Serial „Ninja Express” zadebiutuje w Boomerangu

Magiczna różdżka? Wszechstronny robot sprzątający? Karoca? Jajko? Kurierzy Ninja Express dostarczą nawet najbardziej osobliwe przedmioty. To dostawcy od zadań specjalnych, którzy pojawią się m.in. na dryfującym po oceanie statku i w zamku czarodziejów. Serial „Ninja Express” będzie miał premierę w poniedziałek 17 stycznia o 18:00 w Boomerangu.

Sprawdź godziny emisji animacji „Ninja Express” w PROGRAMIE TV

Animacja „Ninja Express” to krzepiące opowiastki o trzech przyjaciołach ninja, którzy mają jedną – pozornie prozaiczną – misję: dostarczyć wszystkie przesyłki. Ekipa wojowników działa nie tylko jako kurierzy, ale przede wszystkim spełniają życzenia. Kiedy tylko ktoś wypowie na głos swoje marzenie, znikąd pojawi się liścik od Kiro, Konpeki i Aki, czyli grupy Ninja Express. Obiecują w nim, że zrealizują każdą zachciankę!

W premierowych odcinkach Ninja Express rozpoczną działalność od odwiedzin na statku wikingów! Dzięki zdolności transportowania się przez specjalny portal, w mig przeniosą się na pokład statku. Kapitan Bullyson zażyczy sobie coś, dzięki czemu jego wioślarze będą wiosłować w jednym rytmie. Złośliwy dowódca nie spodziewa się jednak, że ninja zaskoczą go dostarczeniem wielkiego goryla!

W innym odcinku serialu, pewien tata zamówi konia na biegunach dla swojej córki, ale ninja dostarczą mu… drewnianego konia trojańskiego. Dostaną także zamówienie od księcia na powóz: będzie chciał wkupić się w łaski księżniczki, której przez przypadek sam zniszczy karocę. Nie spodziewa się jednak, że pojazd ninja wzbudzi u księżniczki większe zainteresowanie niż jego prezent!

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Premiera „Ninja Express” już w poniedziałek 17 stycznia o 18:00 w Boomerang. Emisja codziennie o 18:00 w Boomerang.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *