Serial „Osaczony” w Polsacie

Próbując na własną rękę rozwikłać zagadkę śmierci 5-latka, osaczony przez wszystkich Michał odkrywa zdumiewającą prawdę o własnej przeszłości. Jednocześnie orientuje się, że jest częścią mrocznej układanki, w której pożądanie i miłość mieszają się z zemstą i zdradą… Telewizja Polsat zaprasza na nowy serial kryminalny „Osaczony” z Leszkiem Lichotą w roli głównej, który emitowany będzie od 28 lutego o godz. 20:00 w filmowym paśmie Megahit.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

W serialu, nawiązującym stylistyką do głośnych „The Killing” czy „Broadchurch”, zobaczymy aktorów z najwyższej półki kinowej i telewizyjnej. W głównej i tytułowej roli występuje Leszek Lichota, który potwierdził swoją klasę udziałem w takich produkcjach, jak „Wataha”, „Kruk”, „Lokatorka”. Partnerują mu: utalentowana Ilona Ostrowska („To musi być miłość”, „Ślepnąc od świateł”) i jedna z najbardziej magnetycznych aktorek swojego pokolenia, Maria Dębska („Kuchnia”, „W rytmie serca”, „Zabawa, zabawa”). W nieprzeniknionego komisarza Krona wciela się brawurowy Eryk Lubos („Kuchnia”, „Sztuka kochania”, „Underdog”), a w przyjaciela Michała, Adriana – obdarzony urokiem zawadiackiego amanta Wojciech Błach („Pierwsza miłość”).

Dwa odcinki serialu emitowane będą o godz. 20:00 i 21:00 przez 3 kolejne poniedziałki. Produkcja, oparta na licencji australijskiej, została wyreżyserowana przez Macieja Dutkiewicza („Ślad”, „Na krawędzi”). Autorami polskiej wersji scenariusza są: Arkadiusz Borowik i Maciej Dutkiewicz. Za produkcję odpowiada TFP.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *