Serial „Pat i świat” na antenie Boomeranga

Na antenie Boomeranga pojawią się nowi bohaterowie – bystry pies Pat i jego urocza właścicielka Lola. Razem przeżyją mnóstwo szalonych przygód, a kundel nie raz będzie musiał ratować swoją przyjaciółkę z ogromnych tarapatów. Premiera nowego serialu „Pat i świat” w sobotę 2 grudnia na antenie Boomeranga.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Nowy serial Boomeranga jest adaptacją gry, w którą zagrało ponad 27 milionów użytkowników na całym świecie. Produkcja opowiada o przygodach psa Pata i jego właścicielki Loli, która posiada wyjątkową zdolność do pakowania się w kłopoty. Uroczy kundel, choć nie jest duży, ani wyjątkowo szybki, jest na szczęście bardzo bystry i zawsze gotowy, by ratować swoją przyjaciółkę z opresji. Jego spryt przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy wszystkie pomysły już zawiodą i trzeba improwizować.

Zwiedzając wspólnie świat, dotrą do wielu magicznych i tajemniczych miejsc. Czekają ich niebezpieczne misje i pełne humoru przygody. Razem przekonają się, jak działa hipnoza, będą próbować swoich sił w hodowli truskawek i postarają się zorganizować wystawne przyjęcie. Przyjdzie im też zaopiekować się gąsienicą.

Premiera nowego serialu „Pat i świat” w sobotę 2 grudnia na antenie Boomeranga. Emisja codziennie, od poniedziałku do niedzieli o godz. 18:45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *