Polsat po raz 14. z Mikołajowym Blokiem Reklamowym

6 grudnia punktualnie o 18:45 już po raz czternasty nie wychodząc z domów widzowie mogą pomóc chorym dzieciom – podopiecznym Fundacji Polsat – oglądając Mikołajkowy Blok Reklamowy. Specjalny blok reklamowy będzie emitowany na antenie Polsatu, a także w telewizji internetowej IPLA. Dotychczas Fundacja Polsat objęła swoją pomocą ponad 30 tysięcy dzieci.

Wpływy z Mikołajkowego Bloku Reklamowego obliczone na podstawie wyników oglądalności przekazane zostaną w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. W ciągu dotychczasowych trzynastu edycji kampanii udało się zebrać ponad 16,3 miliona złotych. Po raz kolejny Świętego Mikołaja, w którego wciela się wybitny aktor Krzysztof Kowalewski, wspomogą dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport. W tym roku będą to: Dorota Gawryluk, Magdalena Hykawy, Karolina Szostak, Jarosław Gugała, Bartosz Kwiatek oraz Andrzej Wyrwiński.

Od czternastu lat mamy szansę pomóc podopiecznym Fundacji Polsat, oglądając 6 grudnia Mikołajkowy Blok Reklamowy, emitowany na antenie Telewizji Polsat o godzinie 18:45. W naszych spotach padają słowa „oglądajcie i pomagajcie, to prosty gest”. Tak proszę Państwa, to naprawdę prosty gest, który nic nie kosztuje, a ma wielką moc. Im więcej będzie nas przed telewizorami, tym więcej pieniędzy zbierzemy na wsparcie chorych dzieci – mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.

Od 23 listopada Polsat oraz stacje z Grupy Polsat w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach będą zapraszać widzów do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Dodatkowo zapowiedzi będą emitowane w telewizji internetowej IPLA, radiu MUZO.FM oraz w telewizji wewnątrzsklepowej PRN Polska.

Udział w kampanii Mikołajkowego Bloku Reklamowego za każdym razem jest dla mnie wyjątkowym wydarzeniem. Świadomość, że robimy to by pomóc chorym dzieciom jest główną motywacją. Pamiętajmy, tradycyjnie 6 grudnia o 18:45 przed „Wydarzeniami” obejrzyjmy Mikołajkowy Blok Reklamowy, z którego dochód w całości jest przeznaczony na wsparcie chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat – mówi o udziale w kampanii Dorota Gawryluk, prezenterka „Wydarzeń” oraz gospodarz programu „#DorotaGawrylukZaprasza”.

Kampania została zrealizowana przez Telewizję POLSAT, reżyserem spotów jest Andrzej Szajewski a producentem Krzysztof Hansz.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *