Serial podróżniczy „Fantastyczni przyjaciele” w HBO Max

W sześcioodcinkowym serialu dokumentalnym Fantastyczni przyjaciele James i Oliver Phelpsowie, najbardziej znani jako kultowi bliźniacy Weasley z filmów o Harrym Potterze, zapraszają na niezwykłą przygodę, w której spotykają urzekających gości, odkrywają urokliwe miejsca i podejmują się niezwykłych wyzwań. W jednym z odcinków bracia odwiedzają Polskę. Premiera serialu Fantastyczni przyjaciele odbędzie się już jutro, 9 lipca, w HBO Max.

Fantastyczni przyjaciele to nie tylko serial przygodowo-podróżniczy, ale także program pełen magii i rywalizacji oraz prawdziwa celebracja przyjaźni. Bracia Phelps (Fred i George Weasleyowie z filmów o Harrym Potterze) podróżują w nim po świecie, w każdym odcinku odwiedzając inny kraj i spotykając się ze swoimi znanymi przyjaciółmi, którzy przyjmują na siebie rolę przewodników. Składająca się z sześciu odcinków produkcja zabiera widzów do takich miejsc jak: Saint Lucia, Irlandia, Austria, Dubaj, Polska, Islandia. Przyjaciółmi towarzyszącymi Jamesowi i Oliverowi w wyprawach są aktorzy, którzy razem z nimi wystąpili w filmach o Harrym Potterze: Evanna Lynch (Luna Lovegood), Bonnie Wright (Ginny Weasley) i Luke Youngblood (Lee Jordan), a także Maisie Williams, znana z Gry o Tron, Sophie Skelton występująca w serialu Outlander i Haley Joel znany z filmu Szósty Zmysł.

W odcinku dotyczącym Polski, James i Oliver spotykają się Sophie Skelton (Brianna MacKenzie w serialu Outlander). Bracia przerywają swojej przyjaciółce weekendowy wypad do Krakowa, a potem wszyscy bohaterowie szukają przygód w Tatrach, biorą udział w spływie rzeką i off-roadingu oraz zwiedzają czynną kopalnię soli.

Serial został wyprodukowany i wyreżyserowany przez nominowanego do nagrody Emmy Daniela Sharpa (Vikings: The Rise and Fall; Disasters Engineered; Top Gear America). Obowiązki producentów wykonawczych serialu pełnią także James Phelps, Oliver Phelps i Martin Blencowe. Serial wyprodukowany został przez spółkę Dash Pictures.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Premiera serialu Fantastyczni przyjaciele (Fantastic Friends) odbędzie się 9 lipca w HBO Max. Tego dnia do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek serialu. Kolejne odcinki dodawane będą co tydzień w soboty. Seriali liczy sześć odcinków.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *