Serial „Przyjaciółki” wiosną 2016 wróci do Polsatu

8 grudnia 2015 roku ruszyły zdjęcia do siódmego sezonu „Przyjaciółek”. Na planie produkcji znów spotkały się: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska. Nowa seria będzie liczyć 12 odcinków, a zdjęcia do nich potrwają do kwietnia przyszłego roku. Na antenę Polsatu kolejne odcinki trafią wraz z wejściem wiosennej ramówki.

Sceny z finałowego odcinka szóstego sezonu „Przyjaciółek” pozostawiły widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Widzowie obawiali się o życie Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Twórcy serialu zdradzają, że Zuza (Anita Sokołowska) zjawi się w szpitalu i wyzna mu miłość. Czy Jerzy wybaczy Zuzie zdradę? Twórcy jeszcze zdradzają, że Patrycja (Joanna Liszowska) będzie przeżywała dramat, gdyż Michał (Marcin Rogacewicz), od wyjazdu do Danii, ani razu nie odwiedził rodziny. Robert (Krzysztof Wieszczek) przeniesie się do Warszawy, a Inga (Małgorzata Socha) skrycie liczy, że ponownie poprosi ją o rękę. Finał szóstego sezonu nie pozostawił wątpliwości, że Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) może ponownie zaufać Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) i miłość rozkwitnie na nowo. Jednak jedną z romantycznych nocy przerwie Leszek (Przemysław Sadowski), co wzbudzi zazdrość Pawła.

Do obsady serialu dołączył Marek Bukowski, który wystąpi w roli Jana, przyjaciela z dzieciństwa jednej z przyjaciółek.

W siódmej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi grono aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Przemysław Sadowski. W nowych odcinkach do obsady dołączy Marek Bukowski. Kto jeszcze zagra w nowym sezonie? Widzowie będą mogli przekonać się wiosną 2016 roku na antenie Polsatu.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *