Kawałki Czwórki z rekordową liczbą wyświetleń na YouTubie

Utwory „Diagram” Dawida Podsiadło i Flirtini oraz „Za siedmioma blokami” Karoliny Czarneckiej i SoDrumatic’a, które powstały w ramach muzycznego projektu Czwórki „Żywy Gig” przekroczyły milion wyświetleń na YouTubie.

„Żywy Gig” to pomysł radiowej Czwórki na promocję młodych artystów. Na zaproszenie Czwórki muzycy tworzą utwór specjalnie dla słuchaczy stacji. Na styku dwóch muzycznych światów i w zderzeniu osobowości rodzą się niebanalne świeże numery, wykonywane premierowo na antenie radiowej Czwórki.

Wszystko zaczęło się od Dawida Podsiadło, który na początku maja razem z duetem Flirtini królował w eterze z utworem „Diagram”. W piosence wrażliwość i ciepły głos Dawida spotykają się z kreatywnymi, elektronicznymi rozwiązaniami stosowanymi przez Flirtini.

Następnie Karolina Czarnecka spotkała się w studiu koncertowym Czwórki z producentem podkładów dla najlepszych raperów o pseudonimie SoDrumatic. Tak powstała intrygująca w warstwie muzycznej, słownej i obrazowej opowieść „Za siedmioma blokami”.

W trzeciej odsłonie „Żywego Gigu” wzięli udział Natalia Nykiel i Auer, a efektem tej współpracy był „Ground Level”.

Niebawem słuchaczy czeka kolejna muzyczna premiera w ramach cyklu „Żywy Gig”. Kto tym razem stworzy niepowtarzalny utwór? O tym będzie można się przekonać wkrótce na antenie radiowej Czwórki.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *