Serial „Reżim” w HBO Max

W serwisie HBO Max jest już dostępny serial „Reżim”. To sześcioodcinkowa czarna komedia, opowiadająca historię upadku współczesnego reżimu autorytarnego z Kate Winslet w roli głównej.

Sprawdź godziny emisji serialu „Reżim” w PROGRAMIE TV

Mroczny, komediowy serial opowiada historię życia w murach współczesnego autorytarnego reżimu, który zaczyna się rozpadać. Kanclerz Elena Vernham (Kate Winslet), która przez dłuższy czas nie opuszczała pałacu, popada w coraz większą paranoję i niestabilność. Zwraca się więc do nieprzewidywalnego żołnierza, Herberta Zubaka (Matthias Schoenaerts), jako swojego powiernika. W miarę jak wpływ Zubaka na kanclerz rośnie, Elena próbująca rozszerzyć swoją władzę zaczyna ją tracić, zarówno w pałacu jak i kraju.

W ubiegły poniedziałek, 26 lutego, w Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej w Nowym Jorku odbyła się uroczysta premiera miniserialu HBO Original „Reżim”. Na wydarzeniu zebrało się wiele gwiazd, w tym członkowie obsady i inne twarze znane z produkcji HBO.

Obsada: Kate Winslet, Matthias Schoenaerts, Guillaume Gallienne, Andrea Riseborough, Martha Plimpton oraz Hugh Grant.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Twórcy: Scenarzysta, showrunner, producent wykonawczy – Will Tracy, producenci wykonawczy: Frank Rich, Tracey Seaward, Kate Winslet, Stephen Frears oraz Jessica Hobbs. Scenarzyści: Seth Reiss, Sarah DeLappe, Gary Shteyngart i Jen Spyra.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *