Serial „Skorpion” w TV Puls

20 maja 2016 roku w TV Puls swoją ogólnopolską premierę będzie miał serial „Skorpion” produkcji amerykańskiego CBS Television Studios.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Łączący elementy akcji i przygody serial „Skorpion” przedstawia historię luźno opartą na życiu irlandzkiego geniusza komputerowego i biznesmena Waltera O’Briena, który już w wieku 13 lat włamał się na serwery Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA. Pewnego dnia niezwykle uzdolniony główny bohater postanawia stworzyć grupę ekspertów-geniuszy, którzy wspólnie będą w stanie rozwiązywać najbardziej fascynujące zagadki współczesnego świata. W wyjątkowo trudnych misjach Walterowi towarzyszą: wirtuoz elektroniki, piękna Happy Quinn, genialny matematyk Sylvester Dodd oraz wybitny psycholog Toby Curtis. Czy uda im się uratować świat przed zagrożeniami?

W roli Waltera O’Briena występuje Elyes Gabel, który ma za sobą udział w takich światowych hitach, jak serial „Gra o Tron” oraz filmy „World War Z” i „Interstellar”. Na ekranie towarzyszy mu m.in. Robert Patrick, słynny T-1000 z kultowej produkcji „Terminator 2: Dzień sądu”.

Za produkcją „Skorpiona” stoją twórcy znanej na całym świecie serii filmów „Szybcy i wściekli”. Wyprodukowany w 2014 roku serial został tak dobrze przyjęty w Stanach Zjednoczonych, że CBS Television Studios rozpoczęło już prace nad trzecim sezonem tej popularnej produkcji. Pierwszy sezon zobaczyło aż 11 mln widzów.

„Skorpion”

Premiera: piątek, 20 maja, godzina 19:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *