Walka Eddie Gomez – John Karl Sosa w FightKlubie

Mają na koncie zaledwie po jednej porażce, perspektywę wielkich międzynarodowych karier i zakusy, aby w niedalekiej przyszłości stać się czołowymi postaciami w wadze półśredniej. Eddie Gomez i John Karl Sosa w nocy z piątku na sobotę skrzyżują rękawice na gali w Fantasy Springs Casino w Indio w stanie Kalifornia. Transmisja z tego pojedynku wyłącznie w Fightklubie.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Zarówno Gomez, jak i Sosa, to zawodnicy urodzeni w 1992 roku. Przed oboma wielka międzynarodowa kariera dopiero się rozpoczyna, choć w ostatnich miesiącach obaj nieco… wyhamowali. Pochodzący z Bronksu Gomez po szesnastu kolejnych zwycięstwach w czerwcu 2014 roku przegrał z Francisco Santaną. Po tej walce dwukrotnie pojawiał się jeszcze w ringu i z obu potyczek wychodził obronną ręką. Najpierw zwyciężył w potyczce z Jamesem Winchesterem, wreszcie nieco ponad rok temu, w połowie kwietnia, wygrał z Jonathanem Batistą. Teraz, po trzynastu miesiącach absencji, wraca na zawodowy ring skrzyżować rękawice z Sosą, który w swojej poprzedniej walce, w listopadzie ubiegłego roku, nie sprostał Alanowi Sanchezowi. Dla 23-latka była to pierwsza porażka w karierze, poniesiona po trzynastu kolejnych zwycięstwach (w tym siedmiu po KO). W piątkową noc zrobi wszystko, aby znów wrócić na zwycięski szlak. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, Gomez nieraz udowadniał już bowiem, że ma zadatki na więcej niż solidnego pięściarza, którego stać na to, aby solidnie namieszać w przyszłości w wadze półśredniej.

Walka Eddie Gomez – John Karl Sosa w nocy z piątku na sobotę na żywo wyłącznie w Fightklubie. Początek transmisji o godzinie 4:00.

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *