Serial „Szpital nadziei” w Stopklatce TV

Przypadki medyczne, życie i śmierć, ludzkie emocje, nadzieja i miłość. Serial „Szpital Nadziei” od 7 marca 2016 roku premierowo tylko w ogólnodostępnym kanale filmowym Stopklatka TV.

„Szpital Nadziei” to opowieść o życiu, miłości, ludzkich dramatach i sile nadziei. Jego akcja rozgrywa się tam, gdzie spotykają się życie i śmierć, w miejscu, w którym siła ludzkich emocji jest większa niż gdziekolwiek indziej – w szpitalu. Stopklatka TV jako pierwsza stacja w Polsce pokaże ten serial medyczny.

Inteligentna i pełna empatii Alex Reid pracuje w szpitalu Hope Zion. Jest rozpoczynającym karierę lekarską, młodym i zdolnym chirurgiem. Jej mentorem, przełożonym i narzeczonym zarazem, jest charyzmatyczny i czarujący szef chirurgii Charlie Harris. Tych dwoje łączy pasja ratowania ludzi oraz wielka miłość. Są bratnimi duszami i bardzo szczęśliwą parą. Idylla kończy się w dniu ich ślubu, gdy niespodziewanie ulegają wypadkowi samochodowemu. Charlie zapada w śpiączkę i trafia jako pacjent do Hope Zion, zawieszony między życiem a śmiercią. Teraz jako duch przechadza się korytarzami, wchodzi do pokojów oraz sal operacyjnych i obserwuje wszystko, co dzieje się w szpitalu. Znajdując się na granicy dwóch światów, ma możliwość nawiązywania kontaktu z pacjentami, będącymi w podobnym stanie. Stara się im pomóc, wykorzystując swoją medyczną wiedzę.

Wrażliwa Alex, mimo cierpienia, z którym się zmaga, musi stawić czoła trudnej sytuacji. Zostaje wystawiona na wielką próbę. Tym bardziej, że pracę w tym samym szpitalu rozpoczyna jej były partner – ortopeda Joel Goran, a nowym szefem chirurgii zostaje dr Dana Kinney, która zaczyna podawać w wątpliwość kompetencje głównej bohaterki. Alex znajduje się w wyjątkowo trudnej sytuacji – nie tylko musi wytrwać w nadziei, że jej ukochany obudzi się ze śpiączki, ale również udowodnić przełożonej, że jest dobrym lekarzem. Wraz z grupą chirurgów ze szpitala Hope Zion każdego dnia zmaga się z niezwykłymi przypadkami medycznymi i walczy o życie swoich pacjentów.

Serial dostępny będzie również w wersji dla osób niesłyszących.

„Szpital nadziei”

Premiera: poniedziałek, 7 marca, godzina 17:15
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:15

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *