Serial „Tacy jesteśmy” tylko na FOX

fot.: NBC

Miłość, poświęcenie i cierpienie. Te trzy aspekty życia nie są obce bohaterom serialowego hitu Tacy jesteśmy. Już w środę 26 czerwca o godzinie 23:00 Pearsonowie powrócą na kanał FOX z trzecim sezonem! Jak potoczą się losy rodziny? Czy poradzą sobie w obliczu naprawdę trudnych dni, które ich czekają?

Sprawdź godziny emisji serialu „Tacy jesteśmy” w PROGRAMIE TV

Serial Tacy jesteśmy przedstawia losy rodziny Pearsonów na przestrzeni kilkudziesięciu lat, ukazując je na różnych płaszczyznach czasowych: od Jacka i Rebekki jako młodych rodziców w 1980 roku, do ich dojrzałych już dzieci – Kevina, Kate i Randalla – we współczesnych czasach. Realistyczna forma serialu oraz jego uniwersalność to dwa elementy, które zaskarbiły sobie tak ogromną ilość fanów na całym świecie. Każdy widz może odnaleźć tam pierwiastek swojego życia.

Nasz świat rozszerzy się w naprawdę interesujący sposób – tłumaczył w wywiadzie Dan Fogelman, twórca serialu. Zaczęliśmy ten sezon w bardzo ambitny sposób zgodnie z tym, jak bardzo sami jesteśmy ambitni. Mamy plan, mamy wyznaczony cel. Wiemy, dokąd zmierzamy, wiemy, co robimy. Jestem bardzo podekscytowany tym, co się wydarzy.

Już w pierwszym odcinku będzie można przekonać się, że życie w rodzinie Pearsonów nigdy nie zwalnia – cofniemy się do nocy, gdy Jack (Milo Ventimiglia) spotyka Rebeccę (Mandy Moore). Choć ma przy sobie jedynie dziewięć dolarów, postanawia zabrać ją na zabawę karnawałową. W momencie gdy zaczyna padać deszcz, Jack przyznaje, że nie stać go nawet na parasol i nie może się pozbierać od powrotu z Wietnamu. Rebecca nie jest zadowolona z ich randki i wylicza Jackowi wszystkie wady i niedociągnięcia spotkania, jednak z powodu „sposobu, w jaki na nią patrzy”, całuje go i zgadza się na kolejne spotkanie.

We współczesności Deja (Lyric Ross) konfrontuje się ze swoim biologicznym ojcem i pozwala Randallowi (Niles Fitch) i Beth (Susan Kelechi Watson) rozpocząć proces adopcji. Żeby tego było mało, Kevin (Justin Hartley) i Zoe (Melanie Liburd) lądują razem w łóżku. Beth ma jednak pretensje do Zoe i twierdzi, że ta wykorzystuje mężczyzn i krzywdzi tym samym Kevina. Marząca o dziecku Kate (Chrissy Metz) będzie musiała zmierzyć się z negatywną decyzją dr. Jaspera, specjalisty ds. płodności, który odrzuca ją jako pacjentkę ze względu na czynniki ryzyka. Mimo wszystko porusza go jej przypadek i ponownie rozważa swoją decyzję, w rezultacie czego Kate i Toby (Chris Sullivan) kontynuują leczenie, choć lekarze dają im jedynie 10% szans na szczęśliwy finał. Toby wyrzuca leki antydepresyjne, które zmniejszają jego płodność. Gdy wszystko zdaje się w miarę układać, Pearsonowie będą musieli zmierzyć się z życiem, które swoją niesprawiedliwością uderzy ich prosto w twarz…

Widzowie na pewno będą bardzo zadowoleni. Wszystko w tym serialu ma sens i wszystko jest prawdziwe, powiązane ze sobą. Wiemy, dokąd zmierzamy, od początku mieliśmy taki plan i teraz konsekwentnie go realizujemy ­– opowiedziała w jednym z wywiadów odtwórczyni roli Rebekki, Mandy Moore.

Trzy przestrzenie czasowe (przeszłość, teraźniejszość i przyszłość), które nawzajem się przeplatają, często zostawiają widzów z niedopowiedzeniami. Wszystko jest jednak misternie przemyślane, a na każde pytanie na pewno odnajdzie się też odpowiedź.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Jak rodzina Pearsonów poradzi sobie z nadchodzącymi problemami? Czy ich życie nadal będzie takie samo po tragicznej informacji, którą dostaną? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć już 26 czerwca o godzinie 23:00 na kanale FOX!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *