Żużlowe mistrzostwa świata juniorów na żywo tylko w Eurosporcie

Już w sobotę rozpocznie się cykl Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na żużlu, który pokaże na żywo wyłącznie Eurosport. Transmisja pierwszych zawodów, które odbędą się w Lublinie od 18:00 w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Eurosport 2

Cykl Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozpocznie 22 czerwca w Lublinie. Kolejne zawody odbędą się 14 września w Gustrow, a następnie w Pardubicach 4 października. Tytułu mistrzowskiego bronić będzie reprezentant Polski Bartosz Smektała. Wśród 18 zawodników znajdujących się na liście startowej znalazło się aż ośmiu Polaków. Już w drugiej gonitwie zawodów w Lublinie obrońca tytułu zmierzy się ze srebrnym medalistą sprzed roku Maksymem Drabikiem.

Transmisja emocjonującej rywalizacji rozpocznie się w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze o 18:00. Zawody skomentują Michał Korościel i Jakub Pieczatowski, a reporterką na miejscu będzie Marcelina Rutkowska. Więcej informacji w tym materiały wideo i wywiady z bohaterami mistrzostw świata U21 na żużlu na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz mediach społecznościowych kanału.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *