Serial „Tajemnice starożytnego Rzymu” w Stopklatce TV

Nieustraszone przygody czwórki przyjaciół żyjących w Cesarstwie Rzymskim. W niedzielę 4 czerwca o godzinie 13:20 Stopklatka TV zaprasza na pierwszy odcinek „Tajemnic starożytnego Rzymu” – serialu, który gwarantuje dobrą rozrywkę dla całej rodziny.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Stopklatka TV

„Tajemnice starożytnego Rzymu” to serial historyczno-przygodowy, oparty na bestsellerowych powieściach brytyjskiej pisarki Caroline Lawrence. Opowiada o zwariowanych przygodach czwórki młodych i odważnych przyjaciół, żyjących w Cesarstwie Rzymskim w I wieku naszej ery. Flavia, Nubia, Jonathan i Lupus rozwiązują wiele trudnych zagadek, wspólnie stawiają czoła przeciwnościom losu i czyhającym na nich niebezpieczeństwom, przy okazji świetnie się przy tym bawiąc.

Produkcja powstała w 2007 roku i nakręcono dwa pięcioodcinkowe sezony. Jest to najdroższy serial dla dzieci i młodzieży w historii brytyjskiej telewizji. Pokazywany był m.in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Hiszpanii, Australii czy Nowej Zelandii. Szybko zyskał popularność na całym świecie. Chwalony jest m.in. za znakomite zdjęcia oraz scenografię, która przenosi widzów do czasów Cesarstwa Rzymskiego.

„Tajemnice starożytnego Rzymu” od 4 czerwca zagoszczą na antenie Stopklatki TV. Stacja zaprezentuje tę historyczno-przygodową produkcję jako pierwsza naziemna telewizja w Polsce. Przygody czwórki przyjaciół śledzić będzie można w każdą niedzielę od godziny 13:20 w dwuodcinkowych blokach. Powtórki premierowych odcinków zaplanowano w każdą sobotę około godziny 11:00.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *