Dzień Dziecka, długi weekend i początek lata w Kino Polska Muzyka

W czerwcu w Kino Polska Muzyka zapanuje letnia atmosfera. Stacja przygotowała ranking piosenek z dzieciństwa na Dzień Dziecka, listę wakacyjnych przebojów oraz specjalne programy muzyczne na długi weekend i Noc Świętojańską.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Kino Polska Muzyka

Z okazji Dnia Dziecka Kino Polska Muzyka przypomni 1 czerwca dziecięce przeboje, które podśpiewywaliśmy w latach 90. i do tej pory wzruszają oraz bawią, również najmłodszych. W zestawieniu „Hity naszego dzieciństwa” nie zabraknie małej Natalii Kukulskiej, Fasolek, czy piosenek z „Akademii Pana Kleksa”.

W długi weekend z okazji święta Bożego Ciała widzowie Kino Polska Muzyka poczują zdecydowanie letni nastrój. Wszystko za sprawą listy „100 piosenek idealnych na lato”, którą będzie można oglądać w czwartek, 15 czerwca od godziny 9:00 i piątek, 16 czerwca od godziny 12:00.

W najdłuższą noc w roku, czyli Noc Świętojańską stacja zaprosi na specjalne wydanie „Prywatki”. Nocna zabawa potrwa od północy do 3:00 w nocy.

W czerwcu Kino Polska Muzyka będzie świętować również urodziny ulubionych artystów swoich widzów: Artura Gadowskiego (1 czerwca), Kory Jackowskiej (8 czerwca) i Kasi Kowalskiej (13 czerwca). Godzinne audycje poświęcone muzyce każdego z nich będzie można oglądać o godzinie 20:00.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *