Serial „Tragiczne wypadki celebrytów” na kanale CBS Reality

Każdy wypadek ma swoje konsekwencje. Ale kiedy bierze w nim udział celebryta, nikt nie jest w stanie przewidzieć jego reperkusji. Przy pomocy zdjęć z miejsca katastrofy, relacji policjantów przybyłych na miejsce zdarzenia, komputerowych rekonstrukcji oraz wywiadów z naocznymi świadkami, program „Tragiczne wypadki celebrytów” próbuje ustalić, co doprowadziło do wypadków z udziałem celebrytów. Czy była to brawura kierowcy, problemy techniczne, czy też prowadzenie auta pod wpływem alkoholu? Poszczególne odcinki serialu dokumentalnego opowiadają historię głośnych i często tragicznych w skutkach zdarzeń z udziałem takich gwiazd jak: Caitlyn Jenner, Paul Walker, John Kennedy, Tracy Morgan, John Denver i Justin Bieber. Na premierowe odcinki 1. sezonu kanał CBS Reality zaprasza od 2 do 17 czerwca w każdą sobotę i niedzielę o 20:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Reality

W każdym z odcinków eksperci przyglądają się często bardzo tragicznym wypadkom, w których wzięli udział znani i lubiani. Program zabiera widza na miejsce katastrofy, a wyposażeni w najnowsze technologie znawcy tematu, analizują krok po kroku wszystko to, co doprowadziło do tragicznych w skutkach zdarzeń. Pod lupę brane są zarówno wydarzenia drogowe, jak i katastrofy lotnicze, w których celebryci ponieśli śmierć, lub odnieśli poważne obrażenia, mogące zmienić całe ich życie.

W jednym z odcinków przedstawiona zostanie historia tragicznego wypadku, w którym zginał Paul Walker – aktor i gwiazda filmowej serii „Szybcy i Wściekli”. 30 listopada 2013 Walker – ulubieniec publiczności, miłośnik szybkich aut i znakomity kierowca, brał udział w aukcji charytatywnej. Wraz ze swym przyjacielem i doświadczonym kierowcą Rogerem Rodasem, wybrali się na krótką przejażdżkę samochodem Porsche Carrera GT, który stanowił główną atrakcję aukcji.

Po około pół godzinie od ich wyjścia, czerwone Porsche prowadzone przez Rodasa uderzyło w latarnię i w drzewo, a następnie stanęło w płomieniach. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu w skutek obrażeń i poparzeń odniesionych w wypadku.

Kiedy podano do wiadomości informację o straszliwym wypadku, cały świat był w szoku. Wraz z płynącymi z każdego zakątka globu kondolencjami, pojawiły się również pytania dotyczące wypadku. Jak dwóch doświadczonych kierowców, którzy mieli na swoim koncie udział w wyścigach samochodowych, zginęło w tak tragiczny sposób podczas zwykłej przejażdżki? Co było tak naprawdę przyczyną wypadku? Czy ścigali się z innym autem, a może zawiódł samochód?

Na premierę 1. sezonu serii „Tragiczne wypadki celebrytów”, zapraszamy 2 czerwca o 20:00.

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *