Serial „Ultraviolet” w Polsacie

We wtorek 30 lipca, na antenie Polsatu premiera serialu kryminalnego „Ultraviolet” z Martą Nieradkiewicz, Agatą Kuleszą i Sebastianem Fabijańskim. Tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet. Telewizja Polsat zakupiła licencję od Sony Pictures Television.

Sprawdź godziny emisji serialu „Ultraviolet” w PROGRAMIE TV

„Ultraviolet” to opowieść o trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, bohaterka zostaje świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym Ola nie może się pogodzić, dlatego decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez internet poznaje grupę ludzi pod pseudonimem Ultraviolet rozwiązujących przypadki, których nie jest w stanie wyjaśnić policja. Ola przyłącza się do nich, by odnaleźć prawdę. Główną bohaterkę zagrała Marta Nieradkiewicz, a u jej boku pojawi się plejada znakomitych polskich aktorów: Agata Kulesza w roli matki głównej bohaterki, Sebastian Fabijański jako policjant z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego. W „Ultraviolecie” zobaczymy także, m.in.: Bartłomieja Topę, Marka Kalitę, Michała Żurawskiego.

Serial „Ultraviolet” inspirowany jest książką „The Skeleton Crew” autorstwa Deborah Halber. Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa i Sławomir Fabicki. W produkcję zaangażowani byli także twórcy amerykańscy – producentami wykonawczymi są bowiem Wendy West („Dexter”, „Czarna lista”) oraz Barry Josephson („Kości”, „Zaczarowana”, „Bardzo Dziki Zachód”).

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Emisja serialu „Ultraviolet” w każdy wtorek, od 30 lipca, o godz. 20:05 i 21:05 w Telewizji Polsat.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *