Inauguracja Speedway Euro Championships na żywo tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

W sobotę rozpocznie się rywalizacja o tytuł indywidualnego mistrza Europy na żużlu! Wszystkie rundy Speedway Euro Championships z występami wielkich gwiazd żużla w tym Jarosława Hampela i Nickiego Pedersena pokaże na żywo wyłącznie Eurosport. Transmisja z Gustrow w sobotę od 19:00 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze.

Sprawdź godziny transmisji Speedway Euro Championship w PROGRAMIE TV

Na starcie pierwszych zawodów cyklu Speedway Euro Championships stanie czterech Polaków, w tym jedna z legend żużla, Jarosław Hampel. W ubiegłym roku zajął on drugie miejsce w klasyfikacji generalnej i z pewnością ma apetyt na zwycięstwo. Do rywalizacji o tytuł indywidualnego mistrza Europy po raz pierwszy w karierze przystąpi Bartosz Smektała, mistrz świata U21, a w stawce znajdą się również Paweł Przedpełski i Kacper Woryna. Jednymi z najpoważniejszych kandydatów nie tylko do zwycięstwa w Gustrow, ale i triumfu w całym cyklu będą Duńczycy – Nicki Pedersen i broniący tytułu Leon Madsen.

Pierwsza runda SEC 2019 rozegrana zostanie w sobotę w niemiecki Gustrow. Następnie najlepsi żużlowcy Europy zmierzą się w Toruniu (27 lipca), Vojens (10 sierpnia) i Chorzowie (28 września) – wszystkie rundy pokaże na żywo Eurosport. Sobotnia transmisja z komentarzem Jakuba Pieczatowskiego i Michała Korościela rozpocznie się o 19:00 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Reporterką w trakcie zawodów będzie Marcelina Rutkowska.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Więcej informacji o żużlu, cyklu Speedway Euro Championships i Mistrzostwach Świata U21, w tym wiele materiałów wideo, wywiady i artykuły na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *