Serial „Uwikłana” z Jennifer Lopez w TV Puls

Jennifer Lopez i Ray Liotta w świecie nowojorskich gliniarzy, podwójnej moralności, walki dobra ze złem i samym sobą. W poniedziałek, 2 stycznia 2017 roku, TV Puls rozpocznie emisję amerykańskiego serialu produkcji NBC „Uwikłana”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

„Uwikłana” („Shades of Blue”) to trzymający w napięciu serial, pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przedstawia losy atrakcyjnej pani detektyw – Harlee Santos, samotnej matki, która na co dzień stawia czoła przestępczemu światu. Sytuacja rodzinna zmusza ją do zostania informatorem FBI, co oznacza donoszenie na swoich współpracowników i przyjaciół. Jak sobie z tym poradzi? Czy ekipa odkryje zdradę?

W roli głównej zmysłowa Jennifer Lopez, słynna piosenkarka i aktorka znana z wielkich amerykańskich produkcji. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć gwiazdę w nieco innej odsłonie – tym razem J. Lo na ekranie pojawi się jako silna i niezależna kobieta, walcząca z przeciwnościami losu. W szefa pani detektyw wcielił się wybitny aktor – Ray Liotta, gwiazda takich megahitów jak: „Chłopcy z ferajny” czy „Revolver”.

Serial „Uwikłana” od stycznia 2016 roku emitowała czołowa amerykańska stacja telewizyjna NBC. Jego popularność okazała się tak duża, że powstał drugi sezon, którego premiera planowana jest na 5 marca 2017 roku. Jenifer Lopez za rolę Harlee Santos otrzymała nominację do Teen Choice Award oraz People’s Choice Award.

„Uwikłana”

Premiera: poniedziałek, 2 stycznia, godzina 21:30
Emisja: poniedziałek, godzina 21:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *