Rusza Polsat Super. Co w ofercie?

Na 2 stycznia 2017 roku planowany jest start nowego kanału Telewizji Polsat – Polsat Super. Na ofertę stacji Polsat Super będą składały się przede wszystkim seriale, filmy, programy rozrywkowe czy informacyjne znane z innych anten Telewizji Polsat.

Sprawdź ofertę Polsatu Super na pierwsze dni nadawania w PROGRAMIE TV

Polsat Super na swojej antenie będzie emitował od pierwszego odcinka seriale i programy rozrywkowe znany z anteny głównego Polsatu, czyli „Przyjaciółki”, „Hotel 52”, „Szpilki na giewoncie”, „Taniec z gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Celebrity Splash!”, „TOP CHEP”, czy „Piekielna Kuchnia”. Polsat Super będzie również emitował program informacyjny „Wydarzenia 22:00” z oferty kanału Polsat News, a także filmy animowane, np. „Ania z Zielonego Wzgórze” czy „Wyspa dinozaura”.

Polsat Super ma być dostępny w ofercie Naziemnej Telewizji Cyfrowej, na drugim multipleksie (MUX-2) zastąpi kanał Polsat Sport News, a także w ofercie płatnych operatorów satelitarnych i kablowych.

Źródło: własne

10 Comments on “Rusza Polsat Super. Co w ofercie?”

 1. Polsat w każdym kanale wali powtórki zamiast zawalczyć o widza nowymi ciekawymi audycjami to jakieś Polsat Romans same powtórki Polsat 2 to samo it d itp

 2. Bez sensu po co to?? Nam
  Ja napewno nie będę oglądać powtórki
  Wolę już te nowe kanały z tym nowa tv.. Zamiast Polsatu super może by lepiej Polska plus.. Lub Polsat kino i w ofercie filmy np jak batman i superman, czy najnowsze filmy kinowe a po co oglądać stare seriale??

  1. Bo tak taniej dla nich a główna antena kasę robi i to im wystarcza bez dodatkowych kosztów. Niestety liczy się tylko kasa

 3. Jedyną dobrą zmianą byłaby likwidacja połowy kanałów … tych powtórkowych i zrobienie wszystkich w jakości HD.
  A tak mamy powtórki w SD 🙂

  1. Koncesja została zmieniona. Modyfikacja dotyczy nazwy (z Polsat Sport News na Super Polsat) oraz zawartości programowej. 🙂

  2. Nic nie zgłaszali Mux1 i Mux8 to były zgłoszenia kanałów. Czy wy na wszystkich portalach macie tak krótką pamięć.
   W Mux 2 każdy z nadawców prywatnych dostał po 2 miejsca na co tylko będzie chciał.

 4. Przecież to jakaś kpina !!! Kto się na to zgodził ??? To można wystartować sobie w konkursie na program dla dzieci a potem zmienić na pornograficzny bo oglądalność jest za mała ??? Ktoś sobie jaja robi? Panie Solorz, oglądalność jest za mała bo zwyczajnie na tym kanale emitowaliście GÓWNO !!! Same powtórki i trochę podrzędnych meczy i imprez na żywo. Jak Pan chcesz mieć większą oglądalność kanału telewizyjnego to zmień ofertę programową o nie kanał. Jakoś Polsat Sport i Polsat Sport Extra nie narzekają na oglądalność. To od czego w takim razie to zależy? Czy przepadkiem nie od OFERTY PROGRAMOWEJ a nie kanału jako takiego ? A jaką oglądalność będzie miał ten pożal się Boże „super” polszamt ? Powtórki z TV4 ,TV6 i Polsat 2 i ATM Rozrywka zapewnią oglądalność ??? Jak masz słabą oglądalność Polsat Sport News to uruchom sobie Polsat Sport. Wygrałeś oszuście dwóch nazwisk konkurs na sportowy to masz włączyć sportowy. WSZYSTKIE PROGRAMY PRYWATNYCH STACJI TELEWIZYJNYCH POWINNY BYĆ WYBIERANE DROGĄ GŁOSOWANIA INTERNETOWEGO PRZEZ OBYWATELI POLSKICH !!! Jest ogłaszany konkurs. Właściciele zgłaszają do konkursu swoje kanały tematyczne i ogólne a następnie LUDZIE GŁOSUJĄ na sportowy, przyrodniczy, edukacyjny, filmowy, rozrywkowy, muzyczny itp. Kończy się koncesja na dany kanał to rozpisujemy kolejny konkurs na kanał o TAKIEJ SAMEJ TEMATYCE. Panie Solorz, zabieraj ten „polsat 7” do emisji reklam i wracaj z Polsat Sport News !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *