“Fit Dzieciaki”, autorska produkcja POLSAT JimJam, to duża dawka zabawy, ruchu i muzyki. W każdym odcinku Małgorzata Kosik wraz z grupą roztańczonych dzieciaków pokaże nowy układ taneczny do znanej i lubianej piosenki. Wspólnie przekonamy się, że ruch to nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim świetna zabawa. POLSAT JimJam na “Fit Dzieciaki” zaprasza od 1 stycznia 2017 roku w dni powszednie o godzinie 9:15, 11:50 i 15:50 oraz w weekendy o godzinie 9:55 i 15:15.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym POLSAT JimJam

“Fit Dzieciaki” to program inspirujący dzieci do aktywności fizycznej poprzez dobrą zabawę. W każdym odcinku instruktorka Małgorzata Kosik, znana małym widzom jako DJ Miki oraz prowadząca program “Usypianki”, wraz z małymi pomocnikami przedstawiają krok po kroku prosty układ taneczny do coverów znanych i lubianych przebojów, takich jak “Żabka mała”, “Kaczuszki”, “Jadą misie” czy “Jagódki”.

W jednym z odcinków poznamy prosty układ taneczny do piosenki “Ajajaj”, który wraz z Małgorzatą zaprezentują Ada i Wiktoria. Dzięki energetycznej muzyce i zabawnemu tekstowi, wspólnie przeniosą nas z polskiej zimy do ciepłego małpiego gaju. Po skończonym tańcu wytłumaczą jak prawidłowo wykonać popularne ćwiczenie – krążenie biodrami stanowiące zarówno świetną rozgrzewkę, jak i element wielu układów tanecznych. Innym razem dzieci przed telewizorami spróbują swoich sił w układzie do popularnej piosenki “Zuzia, lalka nieduża”. Tym razem z Małgorzatą zatańczą Ada, Majka i Lenka oraz lalki – każda o imieniu Zuzia.

Program “Fit Dzieciaki” pokazuje wszystkim dzieciom, że aktywność fizyczna to przede wszystkim dobra zabawa. Poza układami tanecznymi mali widzowie nauczą się także prostych ćwiczeń, które z powodzeniem mogą stać się elementem wielu późniejszych układów tanecznych.

Źródło: POLSAT JimJam

Share and Enjoy !

0Shares
0 0